Lublin: tłumy na spotkaniu z posłami

Posłowie Mariusz Kamiński oraz Maciej Wąsik w sobotę wzięli spotkanie z Polakami, w ramach cyklu spotkań “Wolnych Polaków”. Wraz z Przemysławem Czarnkiem komentowali ostatnie wydarzenia w Polsce. Przedstawili również prawdziwą historię ich walki z korupcją oraz przypomnieli, dlaczego zostali skazani na dwa lata więzienia.

“Zostaliśmy skazani za walkę z korupcją. Dopadli nas po 16 latach” – mówił Mariusz Kamiński. Wskazywał, że jego problemy rozpoczęły się gdy kierowane przez niego CBA wykryło aferę hazardową w szeregach Platformy Obywatelskiej. “Chodziło zemstę” – tłumaczył poseł Kamiński.

Dodał, że osadzenie jego oraz Macieja Wąsika miało być sygnałem, żeby nikt nie ważył się kontrolować władzy. “Oni myślą, że będą rządzić wiecznie. Nie, nie będą – mówił Mariusz Kamiński.

Z kolei Maciej Wąsik przypomniał kłamstwa szerzone zaraz po ostatnich wyborach przez Pawła Wojtunika i część polityków PO. Poseł przedstawił analizę kłamstw i ataków, które rozpoczął Wojtunik, wskazując na tym przykładzie, jak przez lata organizowana była nagonka na rząd PiS, Mariusza Kamińskiego i jego współpracowników oraz służby specjalne.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYSTĄPIENIAMI PANÓW POSŁÓW!